оренда атракціонів, прокат атракціонів, розваги на день народження

 

Меню сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Адміністраторів: 0

info@atrakciony.com.ua

тел. - 097-878-60-23

атракціонів


 Друзі! Вітаю вас на сайті atrakciony.com.ua! Прокат атракціонів (оренда) це те чим ми займаємося, наші атракціони прикрасять будь яке свято. Це відмінні розваги на день народження, свята, та різні заходи. Можна влаштовувати різні розважальні ігри, конкурси. Підходить як для дітей так і для дорослих. Це оригінально, стильно та весело. Замовляйте! Всі будуть у великому захваті!
Дитячі електромобілі

         Батути

        Зоомобілі

       Веломобілі

     Водні батути

         Мега’мяч

 Настільний футбол

   Настільний теніс

Бассейн з кульками

     Солодка вата

           Канат

     Біг в мішці

          Сумо

 Готівкова скринька

Футбольні ворота

        Гідрозорб

        Величезні чоботи

 Величезні рукавиці

        Памперси
 

  Ви все ще думаєте як розважити людей на свято та шукаєте й досі що не будь? Вам мабуть хочеться щось новеньке, оригінальне. Оренда атракціонів це оригінальний вибір. В очах людей вони представляють саме розвагу, кожний з нас колись хотів покататись на електромобілі або батуті. Вони були такі казкові та вас постійно притягувало до них. А після катання ви почувалися щасливими. Для усіх нас вони запам’ятались такими.


Прокат атракціонів може бути, як головною подією на святі так його доповненням або продовженням. Наша порада влаштувати вам конкурси, людям це дуже цікаво. Як приклад наведемо батут або тир. В тирі ви отримаєте приз у тому випадку, якщо влучите в конкретну кількість мішеней. Варто просто повісити приз над батутом, той хто дострибне, той і отримає приз. Або яскравим видовищем може стати конкурс, лопни кульку на батуті, придуманий саме нами! Глядачам буде цікаво дивитись на таку виставу, а учасникам приймати участь. Особисто мені запам’ятався самий простий кільцеброс, тоді був день міста в Києві, простий не яскравий невеличкий стенд в який люди кидали невеличкі кільця на штирі які сторчали у стенді, здавалось би легше не бувало, але само більше людей було сааме на ньому. Сотні людей стояли в черзі та чекали щоб зіграти та виграти приз, на той момент це були шоколадки. Ні величенний яскравий батут ні що інше не притягувало так багато людей. Особисто я на той момент виграв батончик та декілька шоколадних цукерок. Обов’язково ж не варто забувати що на кожний захід актуальна конкретна розвага. Прокат атракціонів (оренда) може бути, як розваги на день народження, корпоратив, свято, день міста, ювілей компанії та інші різноманітні заходи.


Дітей більш всього радують №1 батути, №2 електромобілі, №3 веломобілі, в залежності від віку та смаку. А якщо ще після того як дитина покаталась вона отримає кульку в подарунок то вона буде в повному захопленні. На пунктах прокату (оренди) не важко помітити, що відвідувач йде на ту карусель яка більш всього йому подобається або та на якій більше всього відвідувачів. Атракціони які більш всього подобаються людям на наш погляд та досвід вказані вище. Більш всього людей там де великий вибір атракціонів. Прокат атракціонів привертає увагу людей, як в якості глядача, так і в якості учасника. Зародження подібних розваг трапилося ще з давніх часів коли влаштовували рицарські турніри, гладіаторські бої та існували у всі століття. Першими вигаданими каруселями були гірки для скатування та гойдалки, які збереглись й досі.
З повагою адміністрація.

Шановні користувачі дякую за те, що зайшли на наш сайт! Кожен день ми працюємо над сайтом (пошуковою оптимізацією, оригінальністю, зручністю меню, різноманітністю розваг) для вашої зручності та комфорту. Наш підхід до справи стає все кращим та кращим він не стоїть на місці. В знак подяки ви можете залишити +1 котрий допоможе вам в наступному разі для пошуку. З повагою адміністрація. Atrakciony.com.ua – оренда атракціонів та прокат.